NI LabVIEW

  • LabVIEW™ dostępne dla platform Microsoft Windows, Mac oraz Linux jest zintegrowanym środowiskiem programistycznym, które pozwala użytkownikom na budowanie kodu źródłowego, graficznego interfejsu użytkownika, kompilowanie i korzystanie z tak zbudowanego programu. LabVIEW™ zawiera biblioteki umożliwiające komunikację z szerokim zakresem urządzeń pomiarowych, wykonywanie zaawansowanej analizy danych oraz pokazujące dane w formie graficznej, czyniąc je dużo bardziej czytelnymi dla użytkowników (naukowców oraz inżynierów) w porównaniu z językami programowania ogólnego przeznaczenia.
  • Jest to narzędzie chętnie wybierane wszędzie tam, gdzie liczy się uzyskanie szybkiego efektu w postaci niezawodnej aplikacji pomiarowej przy minimalnym nakładzie pracy. Z tego względu często wykorzystuje się LabVIEW™ w pracy naukowej, ośrodkach badawczych oraz w centrach rozwojowych firm inżynieryjnych na całym świecie.
  • W naszej firmie możemy pochwalić się największą w Polsce liczbą certyfikowanych specjalistów LabVIEW™, w tym kilku z najwyższym certyfikatem Certified LabVIEW Architect (CLA). Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania oparte o tę platformę tak wysokiej jakości i tak szybko, jak nikt inny.

NI TestStand

  • TestStand jest narzędziem firmy National Instruments, które stosujemy jako fundament zautomatyzowanych systemów testowania. Jest to aplikacja służąca do wykonywania testów i jednocześnie spełniająca funkcję wyroczni testowej. Pracuje w oparciu o bazy danych i łatwo integruje się z całym wachlarzem technologii, w których może komunikować się z testowanym systemem.
  • Dzięki elastycznej naturze TestStanda możemy wyposażyć go w funkcjonalności, które wymagane są w nawet najbardziej nietypowych rozwiązaniach.

.NET

  • Oprócz specjalistów biegłych w technologii National Instruments, mamy w swoich szeregach zespół programistów Microsoft .NET. Specjalizują się oni w takich dziedzinach jak: bazy danych, aplikacje webowe czy oprogramowanie dla Windows. Dzięki temu nie ma dla nas zadania software’owego, którego nie potrafilibyśmy zrealizować, a wszystkie pomysły mogą być przez nas weryfikowane i implementowane bardzo szybko, dzięki zwinnemu zarządzaniu procesem rozwoju oprogramowania. W naszych produktach stosujemy wiele najnowszych technik, w tym Continuous Integration oraz TDD (Test-Driven Development), aby zapewnić ich jak najwyższą jakość.

Pozostałe technologie

  • Poza technologią National Instruments i Microsoft, nasi inżynierowie mają duże doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w szerokim spektrum technologii używanych w różnych dziedzinach. Są to, między innymi, Java, Ruby on Rails, czy Objective-C używane podczas tworzenia aplikacji na platformy firmy Apple.
  • Wśród naszych inżynierów znajdują się również programiści doświadczeni w programowaniu systemów wbudowanych w językach niższego poziomu, takich jak C czy assembler. Jest to cecha szczególnie przydatna, kiedy stoi przed nami zadanie skonstruowania urządzenia pomiarowego we własnym zakresie. Nie bez znaczenia jest tu również nasza wiedza na temat systemów operacyjnych, a w szczególności Linux i freeRTOS.
  • Korzystając z tego doświadczenia, oferujemy również wsparcie rozwoju oprogramowania, jak i migracji starszego oprogramowania do nowszych technologii.

Automatix projektyZobacz nasze dotychczasowe projekty

Obejrzyj projekty