Firma Automatix uczestniczy w programach partnerskich takich firm jak NI oraz IBM, jak również współpracuje z najważniejszymi podmiotami branży kolejowej na polskim rynku.

Wśród naszych partnerów znajdują się między innymi:

NI

  • Nasza firma należy do sieci partnerów firmy NI. Program ten obejmuje firmy, które zapewniają najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania i produkty bazujące na rozwiązaniach NI. Oferta firm partnerskich NI obejmuje usługi takie jak integracja systemów, doradztwo, szkolenia i produkty oparte na technologii NI.
  • Firmy partnerskie legitymują się szeroką wiedzą na temat narzędzi NI, co potwierdzają certyfikaty dotyczące takich produktów jak LabVIEW ™ i TestStand. Firmy partnerskie mają dostęp do najnowszej biblioteki oprogramowania NI i stałego wsparcia konsultantów.
  • Jako partner w programie National Instruments Alliance Partner, mamy dostęp do wiedzy i doświadczenia w zakresie produktów NI. Jednocześnie zatrudniamy największą grupę inżynierów, którzy otrzymali certyfikat Certified LabVIEW™ Architect (CLA) w Polsce. Wszyscy specjaliści posiadają międzynarodowe certyfikaty ISTQB potwierdzające ich doświadczenie w zakresie metodologii testów. Są oni wysoko wykwalifikowanymi ekspertami o rozległej wiedzy i umiejętnościach w dziedzinie technologii informatycznych takich jak automatyka, elektronika i telekomunikacja. Dzięki temu oferta skierowana do naszych klientów jest kompleksowa i kompletna.

www.ni.com

IBM

Program partnerski IBM zrzesza firmy dbające o jakość oferowanych usług i produktów poprzez korzystanie z najnowocześniejszych i sprawdzonych narzędzi. Członkowie programu partnerskiego korzystają z szerokiego wsparcia w obszarach: marketingu, zagadnień technicznych, sprzedaży, szkoleń, współpracy.

http://www.ibm.com/pl-pl/

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

Automatix jest również wieloletnim członkiem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

http://izbakolei.pl/

Producenci branży kolejowej

Zaufali nam najwięksi producenci branży kolejowej w kraju i zagranicą. Nasza wieloletnia współpraca oparta jest na wspólnym zaufaniu oraz zrozumieniu potrzeb klienta.

Placówki naukowo-badawcze

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie jakości oferowanych usług i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Dlatego też wielką wagę przykładamy do współpracy z instytucjami naukowo-badawczymi, między innymi z:

Politechniką Śląską

Wyższą Szkołą Biznesu

 

 

 

Automatix projektyZobacz nasze dotychczasowe projekty

Obejrzyj projekty