Automatix to  25 lat doświadczenia zdobywanego na rynkach całej Europy. Testowane przez nas pojazdy przemierzają trasy m. in. w Niemczech i Szwajcarii. Elastyczność oferowanych przez nas rozwiązań umożliwia bezawaryjne i bezpieczne wykorzystanie technologii w różnych gałęziach przemysłu poczynając od branży lotniczej, obronnej, elektronicznej, telekomunikacyjnej, kolejowej aż po producentów urządzeń medycznych.

Oferujemy szerokie spektrum zaawansowanych produktów w obszarze technologii testów, jak również wysoko wyspecjalizowane usługi inżynieryjne mające zastosowanie w procesach testowania, pomiarów, sterowania i automatyki, dzięki którym możemy wspierać naszych klientów w realizowaniu ich technicznych i biznesowych wyzwań. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie wytwarzania i testowania oprogramowania, sterowników, złożonych systemów kontrolnych, maszyn oraz systemów SCADA.

Automatyzacja testów pozwala nie tylko na znaczne ograniczenie kosztów, ale też dostosowanie procedur do pojawiających się nowych wariantów oprogramowania lub zmiany podsystemów. Dla klienta oznacza to olbrzymią oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasze innowacyjne projekty takie jak symulator lokomotywy oraz środowisko do automatycznego testowania są regularnie wykorzystywane przez światowych liderów przemysłu kolejowego w opracowaniu nowych produktów.

Dzięki tym rozwiązaniom Automatix ma w branży opinię solidnego i sprawdzonego partnera oraz firmy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych – dzięki autorskim narzędziom skutecznie potrafimy rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy i zadania.

Klienci doceniają przede wszystkim kompleksowość obsługi: wdrożenie manualnego lub automatycznego systemu testowania, planowanie testów, tworzenie skryptów testowych, czy wreszcie (w przypadku braków kadrowych) przejęcie odpowiedzialności za cały proces testowania.

Wśród klientów mamy opinię bezwzględnych łowców błędów. Największe wrażenie robi na nich fakt, jak dużą ilość nieprawidłowości jesteśmy w stanie wychwycić w bardzo krótkim czasie.

O sile i sukcesie firmy stanowi młody, ambitny zespół kilkudziesięciu inżynierów o najwyższych kwalifikacjach, biegle posługujących się co najmniej jednym językiem obcym. To właśnie dzięki nim możemy realizować misję firmy – czyli dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań, które zapewniają nie tylko bezpieczną i bezawaryjną pracę maszyn, ale też umożliwiają nawet kilkukrotne skrócenie procedur testowych.

Naszym priorytetem jest zaoferowanie Klientowi kompleksowej usługi, od analizy przedstawionego problemu, poprzez zaproponowanie najlepszych, dedykowanych rozwiązań, opracowanie techniczne, przeprowadzenie badań, a na interpretacji i przekazaniu wyników skończywszy. Celem zespołu firmy Automatix jest zapewnienie sukcesu realizowanych wspólnie projektów, a tym samym rozwijanie długofalowej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu, oraz dogłębnym zrozumieniu potrzeb klientów.

Dbając o ciągły rozwój i wysoką jakość oferowanych usług nasza firma wprowadziła zasady zarządzania oparte na ISO9001:2008.

9001-BLK-PL

Działamy na rynku nowoczesnych technologii, na którym kluczowe znaczenie dla klientów ma umiejętność elastycznego i innowacyjnego myślenia. Tym istotniejsze znaczenie ma dla nas fakt uhonorowania naszej firmy w 2014 roku Polską Nagrodą Innowacyjności.

innowacyjność

 

Automatix projektyZobacz nasze dotychczasowe projekty

Obejrzyj projekty