Wybierz język:

Lite TMT

Produkty

Automatix zarządzanie schemat projektu

Lite TMT

Nieobciążający zasobów, działający w środowisku internetowym system zarządzania testami zapewnia możliwość śledzenia, rozszerzenia oraz nieprzerwanej integracji z procesem testowym.

Lite TMT: nieobciążający zasobów system zarządzania testami działający w środowisku internetowym.

Lite TMT to wynik wieloletniego doświadczenia naszej firmy w zakresie zarządzania zautomatyzowanymi testami.

Polecamy go klientom, którzy dopiero wchodzą w świat automatycznych testów oraz tym, którzy potrzebują inteligentnego, intuicyjnego i niezawodnego systemu integrującego się z innymi narzędziami zarządzania cyklem życia aplikacji dostępnymi na rynku.

Główne cechy:

Łatwe dopasowanie do twoich potrzeb

Lite TMT może zarządzać zarówno ręcznymi, jak i zautomatyzowanymi testami. Działa niezależnie od wybranej aplikacji do wykonywania testów, chociaż jego wyposażenie jest skonfigurowane do pracy ze środowiskiem NI TestStand, jeżeli nie została wybrana inna aplikacja. Wprowadza pojęcie custom fields, które pozwalają na konfigurację zarządzanych jednostek (przypadków testowych, przeprowadzanie testów, itd.) z określoną liczbą dodatkowych cech istotnych dla procesu lub przedmiotu testów.

Działa na każdym urządzeniu dostępnym w wyszukiwarce

Nadzoruj swoje testy gdziekolwiek jesteś bezpośrednio za pomocą wyszukiwarki internetowej. Podczas opracowania internetowego interfejsu Lite TMT wzięto pod uwagę jego czułość, rozumianą jako sposób reagowania, w związku z czym użytkownik może w pełni czerpać korzyści z jego cech i funkcjonalności, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia ze smartfonem, tabletem lub komputerem osobistym.

Wbudowana kontrola wersji

Lite TMT zawiera najnowocześniejszy system kontroli wersji, który można ukryć przed użytkownikiem.

Główne zalety tego rozwiązania:

– zachowanie spójności raportów i plików testowych;

– łatwy i intuicyjny interfejs dla osób, które nie są zaznajomione z systemem kontroli wersji;

– zmniejszenie potrzebnej przestrzeni na dysku serwera.

Integracja z zewnętrznym światem przez OSLC

Gdy to konieczne, Lite TMT staje się częścią procesu ALM. Korzysta wtedy z interfejsów OSLC – Change Management (pol. Zarządzanie Zmianą) i Requirement Management (pol. Zarządzanie Wymaganiami). Dzięki temu rozwiązaniu bardzo łatwo jest odnaleźć wszystkie najważniejsze artefakty.

Lite TMT (jako strona dostarczająca) eksponuje interfejs zgodnie ze specyfikacją zarządzania jakością OSLC.

Skalowalny i możliwy do rozszerzenia

Lite TMT można stosować w wielu projektach jednocześnie. Może zajmować się praktycznie każdą ilością danych. Opiera się na jednej z najbardziej skalowalnych platform internetowych, jakie kiedykolwiek stworzono i integruje się z niezawodnym oprogramowaniem baz danych.

Lite TMT jest zaprojektowany tak, by można go było łatwo rozszerzyć w bardzo krótkim przedziale czasu o jakąkolwiek funkcjonalność, którą klient jest sobie w stanie wyobrazić. To szczególnie dotyczy modułu Statistics, który obejmuje głównie podstawowe dane.

Zobacz pozostałe produkty

Zobacz całą ofertę